KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10267792
nr 1026 7792
Träsnitt
3 st, signerad, motivet: 24x19
Utrop:
500 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:24:50