KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10267792

nr 1026 7792

Träsnitt

3 st, signerad, motivet: 24x19

Utrop:

500 kr

måndag 21 mars 2016
kl 18:24:50